Firmowe imprezy integracyjne

Szanowni Państwo,

 

imprezy przerob 2

proponujemy wspaniałą zabawę dla grupy

biesiadę połączoną z napadem zbójnickim.

 

Podczas biesiady i wspólnego śpiewania po około jednej godzinie do sali z ogromnym hukiem wkracza harnaś i oświadcza, iż biesiadnicy złamali miejscowy obyczaj, śpiewali przyśpiewki zbójnickie, czego nie można w tych stronach robić bez zgody zbójników. Po czym zbójnicy uprowadzają związanych w liny 5 osób i wyprowadzają je oświadczając, że niebawem się skontaktują. Po chwili na salę wkracza zbójnik i odczytuje co następuje:
Harnaś w swej ogromnej dobroci nie zetnie im głów, tylko pozwoli im się wykupić , ale nie dutkami tylko udziałem w zbójnickich konkursach.
Prowadzący biesiadę wyznacza 5 ochotników w celu wykupienia porwanych i zaczynają się konkursy.
Przykładowe konkurencje: śpiewanie góralskich przyśpiewek, zbójnicki strongman czyli konkurencje siłowe dla panów, rozbijanie ciupagą orzechów na pieńku dla pań, ubijanie białka na czas dla pań, zakucie w dyby: panowie golenie, panie makijaż góralski, taniec wokół ciupagi, wypicie okrutnej zbójnickiej polewki, zbójnicka narta.  
W trakcie zbójnickiej zabawy cała grupa jest zaangażowana w ocenę konkursów wraz z prowadzącym. Konkurencje zawsze są dostosowane indywidualnie do uczestników. Po zakończeniu wszystkich konkursów harnaś ogłasza koniec zmagań, gratuluje uczestnikom biesiady i następuje uroczysta ceremonia dla wszystkich uczestników, czyli „Zbójnicki Chrzest”. Po zakończeniu biesiady uczestnicy mogą nabyć pamiątkowe zdjęcia i certyfikaty. 
Ceny zbójnickich imprez zawsze ustalane są indywidualnie, pod uwagę brane jest miejsce, termin i ilości osób. Średni czas imprezy to około 3 godziny. Proponujemy też imprezy w plenerze do 7 godzin połączone z cateringiem.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA zbojnickiejadlo2 OLYMPUS DIGITAL CAMERA